Regulamin

 

  1. „Portal finansowy” to internetowy serwis informacyjny poświęcony tematyce pożyczek gotówkowych.
  2. Informacje w nim zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu lub pożyczki zostaną przedstawione przez właściwą firmę, instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy.
  3. Wszystkie treści zostały zebrane z zachowaniem staranności, jednakże nie mogą być traktowane jako podstawa prawna, w szczególności porady ekspertów.
  4. Wszystkie użyte w Portalu znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą i/lub są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych, czego nie należy interpretować jako przyznanie jakichkolwiek licencji lub prawa do korzystania z nich.
  5. Wszystkie treści oraz elementy graficzne podlegają ochronie prawnej – zabrania się ich kopiowania w celu dalszej publikacji.
  6. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikające z korzystania z portalu w szczególności za niedokładność, niekompletność lub nieaktualność informacji umieszczonych w portalu.
  7. Łącza na Portalu mogą przenieść Użytkownika poza sieć Portalu oraz do systemów, za których zawartość, dokładność i funkcje właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności. Łącza te podane są w dobrej wierze i właściciel portalu nie może być pociągnięty do jakiejkolwiek odpowiedzialności za zmiany, które nastąpiły w serwisach, do których umieścił łączę.
  8. Umieszczenie łącza do stron zewnętrznych nie oznacza ich popierania przez właściciela portalu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się i dokładnego przeczytania dokumentów dotyczących prawa i poufności każdego serwisu, który odwiedzasz.

 

Facebook